URODZINY I ŚWIĘTA RODZINNE

1. Co to jest klasa mistrzowska w CulinaryOn?

Pod kierunkiem doświadczonego szefa kuchni przygotujemy pyszny 3-daniowy obiad, jednocześnie poznamy wiele fascynujących historii kulinarnych i przydatnych sztuczek. Po podzieleniu na grupy będziemy tworzyli na stanowiskach kulinarnych lub wspólnie przy stole szefa kuchni (każdy uczestnik weźmie udział w procesie). Będziecie mieli możliwość degustacji wszystkich dań. Można zabrać porcję ze sobą i poczęstować bliskich w domu.

2. Szef kuchni będzie gotować razem z nami?

Szefowie kuchni oczywiście chętnie przeprowadzą Was przez proces tworzenia kulinarnych arcydzieł. W czasie klasy mistrzowskiej doświadczycie fantastycznej atmosfery, dla której na pewno będziecie chcieli wrócić do CulinaryOn.

3. Goście nie będą się nudzić podczas lekcji kulinarnej?

Nasze klasy mistrzowskie wcale nie są nudne! Gotowanie z naszymi charyzmatycznymi szefami jest zawsze zabawne i ekscytujące, szczególnie, że zostaniecie aktywnie zaangażowani w proces kulinarny.

4. Jak długo trwa klasa mistrzowska?

Kulinarna zabawa w naszym studio trwa ok. 3-4 godziny! Podczas klasy mistrzowskiej przygotowujemy 3 potrawy, a także je degustujemy. Będzie też czas na miłe rozmowy. Po zakończeniu klasy mistrzowskiej jest możliwość przedłużenia wynajmu studia.

5. Co ugotujemy?

Nasze menu składa się z najlepszych dań kuchni włoskiej, hiszpańskiej, tajskiej, francuskiej i innych kuchni świata. Możesz wybrać gotowe zestawy, harmonijnie wybrane przez naszych kucharzy lub wymyślić własne menu.

6. Czy goście na pewno nie będą głodni?

Bez względu na to, które menu wybierzesz, obiad będzie pełny, więc nasi uczestnicy nie będą głodni! Pierwsze danie jest gotowe w około 1 godzinę po rozpoczęciu gotowania. Jeśli wiesz, że Twoi goście zbierają się tuż po pracy i nie chcą czekać całą godzinę, istnieje możliwość zamówienia bufetu z kiełbaskami, serami, przystawkami, owocami, jarzynami i warzywami.

7. Proszę opowiedzieć o szefach kuchni, którzy prowadzą Wasze kulinarne klasy mistrzowskie.

Profesjonalni, charyzmatyczni, zabawni, reprezentujący słynne restauracje świata. Współpracujemy tylko z najlepszymi szefami kuchni.

8. Czy można zamówić konkretnego szefa kuchni?

Niestety nie możemy zagwarantować, że Twoja klasa mistrzowska odbędzie się u konkretnego szefa kuchni, ale postaramy się spełnić Twoje życzenia!

9. Czy w studio macie bar?

Mamy bar! W trakcie klasy mistrzowskiej zapewniamy profesjonalnego barmana, który zaoferuje Wam wino, mocny alkohol i koktajle według Waszego gustu. Nasza szeroka lista win zawiera wyśmienite wina włoskie i francuskie. Oferujemy konkurencyjne ceny alkoholu. Nasz sommelier pomoże Wam znaleźć idealne wino do wybranego menu, a barman zaoferuje także wodę, soki, herbatę i kawę. Napoje bezalkoholowe są wliczone w cenę imprezy kulinarnej.

10. Czy możemy przyjść na imprezę z naszymi własnymi napojami alkoholowymi?

Zabieranie własnego alkoholu do warsztatu kulinarnego jest niedozwolone!

11. Co robić, jeśli jeden z gości ma alergię?

Pamiętaj, aby poinformować nas o tym podczas rezerwacji! Poinformujemy szefa kuchni, a on, jeśli to możliwe, wykluczy ten składnik z menu. Wszystkie dania przygotowywane są z Twoim udziałem i zawsze na twoich oczach - nigdy nie ukrywamy używanych produktów. CulinaryOn nie ponosi odpowiedzialności za reakcje alergiczne gości. Jeśli masz alergię na jakiekolwiek składniki żywności, musisz mieć ze sobą niezbędne leki.

12. Ile kosztuje impreza?

Łączna kwota obejmuje koszt uczestnictwa każdego gościa, dodatkowe usługi, zamówienia na alkohol, opłaty za usługi i VAT (dla firm). Nie ograniczamy liczby gości, ale istnieje minimalny budżet na imprezę, który różni się w zależności od miesiąca.

13. Jak mogę zamówić klasę mistrzowską?

Prosimy zostawić aplikację na stronie internetowej lub skontaktować się z nami telefonicznie +48226022000. lub wysłać e-mail na adres welcome@culinaryon.pl i omówić wszystkie szczegóły imprezy ze swoim osobistym menedżerem. Należy pamiętać, że miejsce w klasie mistrzowskiej zostaje zarezerwowane dopiero po 50% przedpłaty.

14. Czy mogę zapłacić za imprezę kartą?

Możesz płacić za prywatne wydarzenia gotówką, kartą lub przelewem bankowym. Szczegółowe informacje na temat płatności można uzyskać od swojego osobistego menedżera +48226022000.

15. Mam kod promocyjny od partnera CulinaryOn. Jak go używać?

Prosimy podać kod promocyjny menedżerowi podczas rezerwacji imprezy. Zniżka na kod promocyjny dotyczy wszystkich rodzajów imprez. Termin ważności rabatu można sprawdzić u menedżera. Zniżki i oferty specjalne nie kumulują się.

NASI PARTNERZY