PROGRAM PARTNERSKI

1. Jakie są korzyści z pracy ze swoim studiem kulinarnym?

Jesteśmy największym studiem kulinarnym w Europie, dlatego organizujemy największe imprezy (tylko u nas - do 250 osób na jednej imprezie). Mamy największy zespół gwiazdorskich kucharzy z najlepszych restauracji.

Dysponujemy najbardziej zaawansowanymi technologiami do pracy z gośćmi podczas imprez. Specjalny zespół współpracuje z partnerami, prowadzimy szkolenia w celu promowania zalet naszych partnerów i przekształcania gości studia w ich klientów.

2. W jaki sposób współpraca z Waszym studiem kulinarnym przyczynia się do promocji mojego produktu?

Podczas mistrzowskiej klasy kulinarnej goście będą mieli bezpośredni kontakt z Twoim produktem. W procesie swobodnej opowieści o produkcie zespół CulinaryOn na żywo pokazuje gościom wszystkie jego zalety, pozwalając im próbować, oceniać i dokonywać niezależnego wyboru.

3. Które firmy stają się partnerami pańskiego studiu kulinarnego?

Zawsze skupiamy się na jakości produktu i wysokim poziomie usług, traktujemy naszych gości z wielką uwagą, dlatego naszymi partnerami są firmy, które mają te same priorytety

4. Co należy zrobić, aby zostać partnerem CulinaryOn?

Wyślij swoją ofertę lub list z pytaniami na adres welcome@culinaryon.pl

5. Jakie są warunki współpracy z partnerami?

Z każdym projektem ustalamy warunki indywidualnie, w zależności od obustronnie korzystnych umów, a także celów, które stoją przed naszymi partnerami.

6. Czy partner powinien być osobą prawną?

Niekoniecznie. Partner CulinaryOn może być zarówno osobą prawną, jak i fizyczną. Priorytetyzujemy wspólne poglądy na rozwój.

7. Partner może być tylko firmą związaną z kulinariami?

Nie, możemy współpracować z firmą z innej branży, jeśli oferuje ona interesujące, wzajemnie korzystne warunki.

8. Czy mój produkt będzie jedynym w swojej kategorii?

Współpracujemy z producentami żywności, sprzętu kulinarnego i innymi firmami. Jeśli kategoria Twojej marki nie jest jeszcze zajęta, będziemy w stanie zapewnić specjalne warunki współpracy.

9. Czy będzie możliwość sprzedaży naszego produktu bezpośrednio w waszym studio?

Studio CulinaryOn to doskonała platforma do sprzedaży Twojego produktu. Daj nam pełne informacje o swoich przewagach konkurencyjnych, a my chętnie pomożemy Ci przekazać te informacje naszym gościom i zorganizować sprzedaż. Napisz na adres welcome@culinaryon.pl, aby omówić wszystkie warunki indywidualnie.

10. Czy prowadzicie prezentacje produktów partnerskich w studiu?

Oczywiście! Do Państwa dyspozycji jest sala konferencyjna i 7 wyposażonych studiów kulinarnych, a także oddany profesjonalny zespół i najlepsi szefowie. Będziemy oferować wszystkie zasoby techniczne naszego studia: projektor, system dźwiękowy z mikrofonami itp. Napisz na adres welcome@culinaryon.pl, aby zamówić prezentację w CulinaryOn.

NASI PARTNERZY