PRACA U NAS

1. Kto pracuje w CULINARYON?

Nasze międzynarodowe studio kulinarne ciągle się rozrasta. Zapraszamy nowych kandydatów do współpracy w naszym przyjaznym, młodym zespole. Szukamy zmotywowanych, pozytywnych, kreatywnych i punktualnych ludzi z profesjonalnym podejściem. Znajomość języków obcych to zawsze plus!

2. Chcę pracować w CulinaryOn!

Aktualne wakaty można śledzić na stronie internetowej

3. Jaki jest tryb pracy?


 • Studio jest otwarte codziennie w godzinach 10.00-22.00.
 • Harmonogram pracowników biurowych 5/2 w godzinach 10.00-19.00.
 • Harmonogram personelu zaangażowanego w imprezy jest zmienny.

 • 4. Czy mogę łączyć pracę i naukę?

  Tak! W studiu CulinaryOn są miejsca pracy, które pozwalają pracować w dogodnym dla Ciebie czasie. Wyślij swoje CV na adres hr@culinaryon.com

  5. Jaki jest proces zatrudnienia?

  Zatrudnienie zgodne jest z polskim Kodeksem Pracy, z przestrzeganiem wszystkich norm.

  6. Jaki jest czas trwania okresu próbnego?

  Okres próbny trwa 3 miesiące.

  7. Co zawiera pakiet socjalny?


 • Płatny urlop - 28 dni kalendarzowych.
 • Płatne zwolnienia lekarskie.
 • Bezpłatne obiady firmowe od najlepszych szefów.
 • A co najważniejsze - wspaniały nastrój każdego dnia!

  8. Czy w firmie można rozwijać karierę?

  Oczywiście! Pomimo tego, że CulinaryOn to młody projekt, możemy być dumni z sukcesów naszych pracowników. Kandydat przychodzi do nas, wykazuje rezultaty w pracy, a następnie z powodzeniem wspina się po drabinie kariery. Można rozwijać się również „poziomo”.

  9. Co oznacza rozwój poziomy?

  Podczas pracy w studiu możesz zademonstrować swoje talenty w pokrewnych dziedzinach. Na przykład, jeśli pracowałeś jako menedżer imprez, zdajesz sobie sprawę, że twoje kompetencje i doświadczenie pozwolą Ci być bardziej użytecznym w dziedzinie gotowania, możemy omówić z Tobą przejście do innego działu. Inicjatywa w CulinaryOn jest zawsze mile widziana!

  10. Czy w firmie są szkolenia?

  Tak! Sesje szkoleniowe są zazwyczaj prowadzone przez starszych kolegów, ale bardzo często zapraszamy również firmy zewnętrzne do prowadzenia działań rozwojowych dla naszych pracowników.

  11. Dlaczego praca w CulinaryOn jest najlepszym wyborem dla osób poszukujących pracy?

  Nasze przestronne i piękne studio kulinarne znajduje się w samym centrum Warszawy. Prowadzimy najbardziej zabawne kulinarne klasy mistrzowskie i dzięki wysiłkom każdego członka naszej przyjaznej drużyny z każdym dniem jesteśmy coraz lepsi. Każdego dnia rozbawiamy dziesiątki ludzi, którzy dzielą się z nami burzą pozytywnych emocji. CulinaryOn to doskonała platforma do rozwoju osobistego, ponieważ zawsze jesteśmy otwarci na nowe pomysły!

  NASI PARTNERZY