IMPREZY DZIECIĘCE

1. W jaki sposób organizowane są klasy mistrzowskie dla dzieci?

Dajemy dzieciom zabawny fartuch, przedstawiamy je zespołowi i szefowi kuchni, a także omawiamy zasady (reguły bezpieczeństwa). Szef kuchni opowiada o produktach i uczy korzystania ze sprzętów kuchennych, a potem, pod ścisłym nadzorem, dzieci same gotują 3 dania: eksperymentują i fantazjują, rozwałkują długą pastę, rzucają pizzę „w niebo”, tworzą czekoladowe smakołyki. Czasami gotujemy wszystko razem przy stole szefa kuchni: dzieci siedzą wokół i otrzymują odpowiedzialne zadania. Dzieci mogą też zostać podzielone na sześcioosobowe drużyny i pracować na osobnych stanowiskach kulinarnych.

2. Jak długo trwa kulinarna klasa mistrzowska dla dzieci?

Lekcja kulinarna dla dzieci trwa 3 godziny. Mamy czas, aby ugotować 3 dania i delektować się każdym z nich. Na zakończenie festiwalu kulinarnego zawsze mamy czas na napicie się herbaty i deser przygotowany przez nas.

3. Dzieci nie będą zmęczone gotowaniem przez całe 3 godziny?

Scenariusz imprezy jest przewidziany w taki sposób, aby nawet najmłodsi uczestnicy byli pełni energii pod koniec imprezy.

4. Jakie dania są gotowane przez dzieci?

Brand Chef CulinaryOn stworzył specjalne menu dla dzieci w różnym wieku. Dania te są proste w przygotowaniu, a proces jest zawsze wesoły i zabawny! Dziecięce hity w naszym studio to pizza Margherita, kolorowa pasta i tiramisu.

5. Jakie napoje są dostępne dla dzieci podczas klasy mistrzowskiej?

Podobnie jak w przypadku klas mistrzowskich dla dorosłych, barman jest obecny na imprezie dla dzieci. Będzie oferował dzieciom wodę, soki i herbatę. Możesz miło zaskoczyć małych kucharzy: dodatkowo zamów nasze koktajle dla dzieci podawane z lodami i sokiem!

6. Jak w CulinaryOn obchodzi się urodziny?

Kiedy obchodzimy urodziny dziecka, nazywamy na jego cześć każde przygotowane danie! Na samym końcu na dziecko czekają życzenia z wesołą piosenką „Happy Birthday” i zdmuchiwanie świec.

7. Czy można zamówić tort urodzinowy?

Koniecznie! Współpracujemy z najlepszymi cukierniami, które są gotowe urzeczywistnić każdy z Twoich pomysłów i zaoferować swoje pyszne i oryginalne propozycje.

8. Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?

Organizujemy święta kulinarne dla dzieci od 4 lat w towarzystwie rodziców, ponieważ tak mali kucharze potrzebują pomocy dorosłych. Jeśli dziecko ma więcej niż 9 lat, będzie w stanie samodzielnie gotować.

9. Czy chłopcy będą zainteresowani klasą mistrzowską?

Oczywiście! Nasze kursy mistrzowskie są bardzo żywe i zabawne, a fascynujące zadania kulinarne nie pozostawią chłopców obojętnymi na proces przyrządzania ulubionych smakołyków.

10. Kiedy dzieci gotują, co robią rodzice?

W klasie mistrzowskiej powinien być co najmniej jeden rodzic, a reszta według własnego uznania może aktywnie uczestniczyć w uroczystościach i delektować się posiłkami razem z dziećmi, lub pić kawę w barze, pomagając w razie potrzeby. Możesz także zostawić dziecko z naszym zespołem i wrócić po 3 godzinach (jeśli dziecko ma minimum 9 lat).

Możemy zorganizować osobne klasy mistrzowskie dla rodziców w studio obok. Omów wszystkie możliwe opcje z osobistym menedżerem telefonicznie +48226022000.

11.Co jedzą towarzyszący dzieciom rodzice?

Dla rodziców możesz zamówić bufet powitalny z serami, kiełbaskami, przystawkami i bruschettami.

12. Co jeszcze dzieci robią oprócz gotowania?

Możesz wybrać nasze dodatkowe opcje: wata cukrowa, fontanna czekoladowa, animator, przedstawienie bajki piaskowej, pokaz lodowy i chemiczny zwariowanego profesora. Pokażemy wybraną przez Ciebie opcję, gdy dzieci najedzą się i będą gotowe na nowe niespodzianki. Koszt pokazu można uzyskać telefonicznie +48226022000.

13. Ile kosztuje święto kulinarne dla dzieci?

Cena imprezy dla dzieci jest sumą kosztów na gościa, dodatkowych opcji i opłat za usługi. Nie ograniczamy liczby uczestników, ale istnieje minimalny budżet na imprezę, który zmienia się co miesiąc.

14. Jak mogę zamówić imprezę kulinarną dla dzieci?

Zostaw aplikację na stronie internetowej, skontaktuj się z nami telefonicznie +48226022000. lub wyślij e-mail na adres welcome@culinaryon.pl i omów wszystkie szczegóły wydarzenia z osobistym menedżerem.

Należy pamiętać, że miejsce w klasie mistrzowskiej zostanie zarezerwowane dopiero po 50% przedpłaty.

15. Czy mogę zapłacić za imprezę kartą?

Możesz płacić za prywatne wydarzenia gotówką, kartą lub przelewem bankowym. Szczegółowe informacje na temat płatności można uzyskać od swojego osobistego menedżera +48226022000.

16. Mam kod promocyjny od partnera CulinaryOn. Jak go użyć?

Podaj kod promocyjny menedżerowi podczas rezerwacji imprezy. Zniżka na kod promocyjny dotyczy wszystkich rodzajów imprez. Prosimy sprawdzać termin ważności rabatu u menedżera. Zniżki i oferty specjalne nie kumulują się.

NASI PARTNERZY