BUDOWANIE ZESPOŁU ORAZ IMPREZY FIRMOWE

1. Co to jest klasa mistrzowska w CulinaryOn?

Pod kierunkiem doświadczonego szefa kuchni przygotujemy pyszny 3-daniowy obiad, jednocześnie poznamy wiele fascynujących historii kulinarnych i przydatnych sztuczek. Po podzieleniu na grupy będziemy tworzyli na stanowiskach kulinarnych lub wspólnie przy stole szefa kuchni (każdy uczestnik weźmie udział w procesie).

2. Szef kuchni będzie gotować razem z nami?

Szefowie kuchni oczywiście chętnie przeprowadzą Was przez proces tworzenia kulinarnych arcydzieł. W czasie klasy mistrzowskiej doświadczycie fantastycznej atmosfery, dla której na pewno będziecie chcieli wrócić do CulinaryOn.

3. Goście nie będą się nudzić podczas kulinarnej klasy mistrzowskiej?

Nasze klasy mistrzowskie wcale nie są nudne! Gotowanie z naszymi charyzmatycznymi szefami jest zawsze zabawne i ekscytujące, szczególnie, że zostaniecie aktywnie zaangażowani w proces kulinarny. A kulinarne gry i zabawy oraz ekscytujące quizy nie pozwolą wam się oderwać!

4. Jak długo trwa klasa mistrzowska?

Kulinarna zabawa w naszym studio trwa ok. 3-4 godziny! Podczas klasy mistrzowskiej przygotowujemy 3 potrawy, a także je degustujemy. Będzie też czas na miłe rozmowy. Po zakończeniu klasy mistrzowskiej jest możliwość przedłużenia wynajmu studia.

5. Co ugotujemy?

Nasze menu składa się z najlepszych dań kuchni włoskiej, hiszpańskiej, tajskiej, francuskiej i innych kuchni świata. Możesz wybrać gotowe zestawy, harmonijnie wybrane przez naszych kucharzy lub wymyślić własne menu.

6. Czy goście na pewno nie będą głodni?

Bez względu na to, które menu wybierzesz, obiad będzie pełny, więc nasi uczestnicy nie będą głodni! Pierwsze danie jest gotowe w około 1 godzinę po rozpoczęciu gotowania. Jeśli wiesz, że Twoi goście zbierają się tuż po pracy i nie chcą czekać całą godzinę, istnieje możliwość zamówienia bufetu z kiełbaskami, serami, przystawkami, owocami, jarzynami i warzywami.

7.. Proszę opowiedzieć o szefach kuchni, którzy prowadzą kulinarne klasy mistrzowskie. Czy można „zamówić” konkretnego szefa kuchni?

Profesjonalni, charyzmatyczni, zabawni, reprezentujący słynne restauracje świata. Współpracujemy tylko z najlepszymi szefami kuchni. Niestety nie możemy zagwarantować, że Twoja klasa mistrzowska odbędzie się u konkretnego szefa kuchni, ale postaramy się spełnić Twoje życzenia!

8. Czy możemy zorganizować prezentację w Waszym studiu kulinarnym?

Oczywiście! W naszym studio znajduje się projektor. Jest też możliwość rozstawienia się w pełni wyposażonej sali konferencyjnej. Wszystkie studia i nasza sala konferencyjna są wyposażone w systemy dźwiękowe z mikrofonami.

9. Czy możemy wprowadzić zmiany w planie wydarzenia?

Tak, możecie zmienić nasz typowy program klasy mistrzowskiej. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i chętni żeby je wdrożyć. Koktajl, śniadanie biznesowe lub Wasz własny, nietypowy scenariusz budowania zespołu – nie ma problemu!

10. Czy w studio macie bar? Czy mogę przynieść własny alkohol?

Mamy bar! W trakcie klasy mistrzowskiej zapewniamy profesjonalnego barmana, który zaoferuje Wam wino, mocny alkohol i koktajle według Waszego gustu. Nasza szeroka lista win zawiera wyśmienite wina włoskie i francuskie. Oferujemy konkurencyjne ceny alkoholu. Nasz sommelier pomoże Wam znaleźć idealne wino do wybranego menu, a barman zaoferuje także wodę, soki, herbatę i kawę. Napoje bezalkoholowe są wliczone w cenę imprezy kulinarnej.
Zabieranie własnego alkoholu do warsztatu kulinarnego jest niedozwolone!

11.Ilu gości wolno zaprosić do klasy mistrzowskiej?

Studio CulinaryOn może pomieścić do 250 gości jednocześnie! Do dyspozycji 7 przestronnych studiów i sala konferencyjna.

12. Ile kosztuje impreza?

Łączna kwota obejmuje koszt uczestnictwa każdego gościa, dodatkowe usługi, zamówienia na alkohol, opłaty za usługi i VAT (dla firm). Nie ograniczamy liczby gości, ale istnieje minimalny budżet na imprezę, który różni się w zależności od miesiąca.

13. Jak mogę zamówić klasę mistrzowską?

Prosimy zostawić aplikację na stronie internetowej lub skontaktować się z nami telefonicznie +48226022000 lub wysłać e-mail na adres welcome@culinaryon.pl i omówić wszystkie szczegóły imprezy ze swoim osobistym menedżerem.

14. Jakie są metody płatności?

Za imprezę można zapłacić gotówką, przelewem bankowym lub kartą. Szczegółowe informacje na temat płatności można uzyskać od swojego osobistego menedżera +48226022000

15. Mam kod promocyjny od partnera CylinaryOn. Jak go użyć?

Prosimy podać kod promocyjny menedżerowi podczas rezerwacji imprezy. Zniżka na kod promocyjny dotyczy wszystkich rodzajów imprez. Termin ważności rabatu można sprawdzić u menedżera. Zniżki i oferty specjalne nie kumulują się.

NASI PARTNERZY