Kurs gotowania dla początkujących

Każdy może nauczyć się gotować dzięki CulinaryOn! Na kursach gotowania dla początkujących można nauczyć się podstaw tej sztuki. Smaczny rezultat zależy nie tylko od udanego przepisu: musisz mieć możliwość wyboru produktów i przypraw, odpowiednio przyrządzić oraz pięknie udekorować gotowe danie. Nasz zespół nauczy Cię eksperymentować w kuchni, po mistrzowsku mieszać składniki, odkrywać nowe i wykwintne kombinacje. Podczas gotowania często żartujemy, opowiadamy historie, bierzemy udział w konkursach i bawimy się!
Poznasz podstawowe technologie i przepisy, opanujesz metody przetwarzania składników i przetestujesz teorię w praktyce. Szef kuchni pomoże Ci poradzić sobie z każdym krokiem kursu kulinarnego dla dorosłych w ekscytującym interaktywnym formacie. Zaskocz swoich bliskich pierwszymi i drugimi daniami, deserami i pieczywem „jak w restauracji”! Dla kogo przeznaczony jest kurs gotowania dla początkujących?


  • dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie wielkiej kuchni;

  • dla tych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności i przejść do poziomu „zaawansowanego”;

  • dla tych, którzy lubią gotować i chcą czerpać maksymalną przyjemność z tego procesu.  • Podczas kursu kulinarnego dla dorosłych można uczyć się kuchni włoskiej, francuskiej, greckiej, japońskiej, specyfiki pracy z różnymi rodzajami mięsa i owoców morza. Najlepsi szefowie kuchni na świecie powiedzą Ci, jak zrobić prawdziwą pizzę, makaron lub sushi.
    Ucz się od profesjonalistów i zaskocz bliskich kulinarnym arcydziełem!

    NASI PARTNERZY